TR - EN

PROJELER

MNG TARGEM A.Ş.

MNG TARGEM A.Ş.; mimarlık, iç mimarlık, peyzaj mimarlığı ve mühendislik konularındaki tüm projecilik hizmetleri, müşavirlik ve kontrollük görevlerini yerine getirmek amacı ile Temmuz 1985 tarihinde Ankara'da kurulmuştur.

MNG TARGEM A.Ş., MNG Şirketler Grubunun turizm sektöründe gerçekleştirdiği yatırımları dolayısı ile diğer proje tecrübelerine ilaveten derin bir sektör projeciliği tecrübesine sahip olmuştur. Söz konusu yatırımlarda projeci, yapımcı, yatırımcı ve işletmecinin MNG Gurubu firmalarından oluşması yatırımın inşaat öncesi ve sonrası sürecindeki realitenin içinde olmanın, çok boyutlu gözlemleri doğrudan yapabilmenin avantajları maksimum performans ile değerlendirilmiştir.

Bu tecrübe MNGTARGEM A.Ş.'ye gerçekleştirdiği ve gerçekleştireceği her türlü proje konularında; yatırımı salt projeci gözü ile değerlendirme boyutunun oldukça ötesinde; yatırım ve işletme ekonomisini gözeten, kullanıcı ihtiyaçlarına maksimum uygunluğu gerçekleştirebilen bir kimlik konumlandırmıştır.

MNG TARGEM A.Ş. söz konusu prensipler ile hareket eden tamamen bilgisayar ortamında çalışan konularında tecrübeli, yüksek tempolu iş programlarını gerçekleştirebilen dinamik yapıdaki mimarlar, iç mimarlar, peyzaj mimarları, mühendisler, teknik ressamlar ve idari departmanları ile geniş bir kadroya sahiptir.